Witaj! Miło mi powitać Ciebie na mojej stronie. A jeśli już tu jesteś, to chwilę zostań 🙂 Zacznę od tego, czym zajmuję się na co dzień. Jestem specjalistą psychologiem klinicznym oraz psychologiem sportu. W 2010 roku uzyskałam nominację na psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od 2003 roku nieprzerwanie pracuję w zawodzie. Koncentruję się głównie na pracy z człowiekiem dorosłym w różnych obszarach jego kryzysu życiowego. Za sobą mam wieloletnie doświadczenie zdobyte w takich placówkach jak poradnia zdrowia psychicznego, oddział psychiatryczny, oddział chemioterapii. Współpracowałam z zawodnikami na różnym poziomie wyszkolenia sportowego (olimpijski, pro i amator) zarówno podczas zgrupowań, jak i stacjonarnie. Od 2016 roku prowadzę również własny gabinet.

W marcu 2020 roku świat stanął na głowie. Pandemia zmieniła bardzo dużo….kto wie, może i wszystko? Odkrywałam najpierw blaski, a potem cienie pracy w trybie online. Ja również myślałam, że sytuacja jest tymczasowa, że minie. Jak wielu z Was stanęłam przed perspektywą potężnych zmian. Poczułam, że muszę przeformułować dotychczasowy tryb pracy i polubić się z niechcianym wirtualem. Tak właśnie powstał mój kolejny projekt czyli NxtBndGrl.

Lubię pracę opartą na twórczym myśleniu, humorze, ale i nieraz trudnej prawdzie. Wiem, jak ważne jest wzajemne dopasowanie się, poznanie. Dlatego, by choć w pewnym stopniu zabezpieczyć opisane potrzeby, postanowiłam pokazać trochę siebie. Uwaga, strona spełnia kryteria świata realnego 🙂

A o tym, skąd wziął się i co oznacza skrót NxtBndGrl napiszę później 😉

Magdalena Frukacz-Gromadzka

Instagram

Schilthorn 2019